„Wesołą nowinę bracia słuchajcie!”
Sezon kolędowy w pełni, więc i my kolędujemy!
W miniony poniedziałek 6 stycznia w strumieńskim Sanktuarium odbył się koncert kolęd „Wesołą nowinę bracia słuchajcie”, którego niewielkim fragmentem chcemy się podzielić.
Życzymy wszystkim w tym roku jak najwięcej światła!
Lutnia, Eric Whitacre i Lux Aurumque
P.S. Dziękujemy Mariuszowi Gruszce za foto.
czytaj więcejBenefis Krzysztofa Wójtowicza
W minioną sobotę w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury odbył się Benefis z okazji 70. rocznicy urodzin oraz 50 lat pracy artystycznej pana Krzysztofa Wójtowicza. Program artystyczny przygotowały strumieńskie zespoły oraz muzycy związani z działalnością pana Krzysztofa. Nie mogło zabraknąć także naszej obecności podczas tak wyjątkowego wydarzenia.
Benefis był wspaniałą okazją do wspomnień, wzruszeń i przede wszystkim wielu uśmiechów.
czytaj więcejKalwaria Zebrzydowska – Pielgrzymka Rodzin 2019
Lutnia zadbała o oprawę muzyczną Mszy Św. podczas dorocznej Pielgrzymki Rodzin Diecezji Bielsko-Żywieckiej w Kalwarii Zebrzydowskiej. Bardzo dziękujemy za zaproszenie.
czytaj więcej
Warsztaty w Szczawnicy!
Rozpoczęliśmy nowy sezon artystyczny od weekendowego wyjazdu do Szczawnicy, gdzie ciężką pracę połączyliśmy z wypoczynkiem i wspólną zabawą. Zabraliśmy ze sobą rodzinę i przyjaciół Lutni, a intensywny dzień prób zakończyliśmy wspólnym ogniskiem. Nie mogło zabraknąć także wspólnego spływu Dunajcem!
Nowy sezon uznajemy za otwarty!
czytaj więcej
