„Wesołą nowinę bracia słuchajcie!”

Sezon kolędowy w pełni, więc i my kolędujemy!

W miniony poniedziałek 6 stycznia w strumieńskim Sanktuarium odbył się koncert kolęd „Wesołą nowinę bracia słuchajcie”, którego niewielkim fragmentem chcemy się podzielić.

Życzymy wszystkim w tym roku jak najwięcej światła!

Lutnia, Eric Whitacre i Lux Aurumque

P.S. Dziękujemy Mariuszowi Gruszce za foto.

czytaj więcej

Benefis Krzysztofa Wójtowicza

W minioną sobotę w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury odbył się Benefis z okazji 70. rocznicy urodzin oraz 50 lat pracy artystycznej pana Krzysztofa Wójtowicza. Program artystyczny przygotowały strumieńskie zespoły oraz muzycy związani z działalnością pana Krzysztofa.  Nie mogło zabraknąć także naszej obecności podczas tak wyjątkowego wydarzenia.

Benefis był wspaniałą okazją do wspomnień, wzruszeń i przede wszystkim wielu uśmiechów.

czytaj więcej

czytaj więcej

Warsztaty w Szczawnicy!

Rozpoczęliśmy nowy sezon artystyczny od weekendowego wyjazdu do Szczawnicy, gdzie ciężką pracę połączyliśmy z wypoczynkiem i wspólną zabawą. Zabraliśmy ze sobą rodzinę i przyjaciół Lutni, a intensywny dzień prób zakończyliśmy wspólnym ogniskiem. Nie mogło zabraknąć także wspólnego spływu Dunajcem!

Nowy sezon uznajemy za otwarty!

czytaj więcej

czytaj więcej