
Miniona niedziela (22.01.2023) była dla nas piękną, rozśpiewaną niedzielą. W strumieńskim Sanktuarium św. Barbary odbyły się, kolejne już, Nieszpory Kolędowe z naszym udziałem.
Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować gospodarzowi Sanktuarium św. Barbary – ks. Proboszczowi Jackowi Kobiałce oraz ks. Bartłomiejowi Kijas za wszelką pomoc.
Dziękujemy za obecność włodarzom miasta z Panią burmistrz Anną Grygierek na czele.
Cieszymy się niezmiernie z obecności p. Krzysztofa Wójtowicza oraz ks. Prałata Oskara Kuśki.
Dziękujemy Miejsko-Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Strumieniu oraz Dawidowi Janikowi za użyczenie i obsługę sprzętu nagłaśniającego!
Dziękujemy
Mariuszowi Gruszce za piękną fotorelację i obecność. Zawsze w pogotowiu!

Dziękujemy WSZYSTKIM za przybycie, bo bez Was to by nie miało sensu! Nasze serca się radują Waszą obecnością!
czytaj więcej
czytaj więcej